Ваш город: Прилуки
выбрать город

Главная / Все банки Прилуков / ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК"

Банк ПУМБ в Прилуках

В Прилуках работает 1 отделение банка и 1 банкомат ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК". Вы можете открыть вклад, совершить платежи, снять наличные, оформить кредит или кредитную карту так же и в других банках Прилуков. Сравните условия кредитов банка ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК" с другими банками Украины на сайте http://uabanks.com.ua. Здесь Вы можете подобрать выгодный вклад, получить актуальную информацию о курсах обмена валют доллара и Евро, а также посмотреть адреса ближайших отделений банков и банкоматов.

15.01.2018 Майя Діхтяренко (Умань)


Непрозоро і не зрозуміло принцип розсилки СМС повідомлення . Платила кредит в передбачені терміни , однак приходили СМС з іншою сумою і на іншу дату. Не співпадали також суми залишку. Неодноразово намагалась зателефонувати на один єдиний номер. Однак отримала безкінечне спілкування з роботом . Оператор не відповідає взагалі. Вважаю для міжнародного банку даний вид послуги має бути більш доступніший. Моя клієнтка постійно тримала звьязок з представником німецького банку без будьяких проблем. Вважаю що робота з клієнтом у даному банку взагалі на дуже низькому рівні, а бож навіть відсутня. Порадити даний банк своїм знайомим не ризикну.
30.11.2017 Онищенко Татьяна (Чернигов)


Не советую брать кредиты в магазинах бытовой техники у представителей банка Пумб.Лохотрон полный.Выплатили кредит досрочно,ноне написали заявление о досрочном погошении,о чем никто не предупредил и попали на 1500 грн. Так что обходите этот банк стороной.Информация о банке

Информация о банке:

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Головний акціонер банку – ТОВ «СКМ Фінанс» (92,24% акціонерного капіталу. Згідно зі стратегією розвитку до 2015 року ПУМБ має намір увійти до ТОП-5 українських фінансових інституцій.

  • 25 років на ринку
  • ТОП-5 за депозитами
  • ТОП-10 найбільших банків України
  • 623 млн сплачених податків у 2015 р.
  • 2,5 млн клієнтів
  • 2,7 млрд грн. операційного прибутку у 2015 р.

Видео

Кредитна картка ВСЕ МОЖУ банка ПУМБ

Реквизиты банка

Полное наименование: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК"

ЕГРПОУ: 14282829

Корр.счет: 11526804026747000000

Лицензия НБУ № 8

ПУМБ совершает свою деятельность на основании Лицензии НБУ №8

Найти все реквизиты на официальном сайте банка

Контакты банка

0 (800) 50-04-90, +380 (62) 332-49-00